Studio Kosmetyczne Venus

Moim marzeniem było stworzenie studia kosmetycznego jakiego zawsze mi brakowało. Sterylnie czystego, profesjonalnego a zarazam przytulnego i przede wszystkim nastawionego na pomoc w problemach. Siedząc na fotelu kosmetycznym zawsze chciałem mieć obok siebie osobę nie tylko wykonującą wskazany przeze mnie zabieg, ale również osobę, która mi otwarcie powie, gdy zaczynam błądzić..

Zapraszamy do naszego świata piękna i kosmetyki.Poprawmy sobie nie tylko samopoczucie! Każdej z nas coś przeszkadza. Czasami chcemy po prostu coś wyeksponować, czymś się pochwalić... Nie jesteśmy zakładem sieciowym, osobiście będę się starać aby klienci byłi zadowoloni z naszych usług.

Studio wyposażone jest w nowoczesny sprzęt, podgrzewane fotele i specjalistyczną obsługę. Wymagany prawem bezpośredni dostęp z gabinetu zabiegowego do natrysku prysznicowego przy wszystkich zabiegach na ciało i wiele innych wymagań których klientka często nie jest świadoma to u nas standard.

Istnieje możliwość rezerwacji zabiegu w innych niż standardowe godzinach- prosimy o kontakt telefoniczny: numer 600399939.

Poza tym mamy atrakcyjne promocje...,

Galeria

obydwa gabinety studia mają podgrzewane elektryczne fotele gabinety studia wyposażone są również w umywalki
wyposażenie Studia
łazienka wyposażenie Studia
łazienka Studia umożliwia również komfortową kąpiel pod prysznicem po zabiegu na ciało...
 widok studia z ulicy Odkrytej widok studia z ulicy Odkrytej

Misja

Studio Venus ma dostarczać profesjonalne usługi kosmetyczne w oparciu o bardzo dobrej jakości kosmetyki i najlepsze sprawdzone technologie. Chcę działać lokalnie ale w oparciu o globalnie potwierdzoną i sprawdzoną wiedzę. Bezpieczeństwo, szczerość i samopoczucie klienta będą zawsze priorytetami przy podejmowaniu decyzji.

- Katarzyna Koźmian, Warszawa