Mezoterapia mikroigłowa, Power Venus

Poczuj natychmiastowy przypływ energii i świeżości.

Twoja skóra jest narażona na działanie wielu destrukcyjnych czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia zawarte w powietrzu, dym papierosowy, chlor zawarty w wodzie i wiele innych. Zabieg Power VENUS, wykorzystuje w pełni Mezo Re- Vitalize Concept uzupełniony o proces przygotowawczy do zabiegu naszego studia. Dostarcza skórze niezbędną energię witalną, zapewnia właściwy poziom nawilżenia oraz zabezpiecza przed negatywnym oddziaływaniem środowiska zewnętrznego. Naturalne substancje naturalne dostarczane podczas zabiegu Power VENUS bezpośrednio w głąb skóry za pomocą mikroperforacji. Jednocześnie wzmacniane są procesy regeneracyjne komórek i stymulowana jest produkcja kolagenu i elastyny..


Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Jednakże ostateczny rezultat wygładzonej i odpowiednio nawilżonej skóry widać dopiero w miesiąc po zakończeniu serii 8 zabiegów, gdy nowe, odpowiednio odżywione komórki skóry z warstwy rozrodczej przedostaną się na powierzchnię skóry.

Które aktywne substancje są najlepsze dla Twojej skóry w technologii Mezo Re-Vitalize?

Power VENUS Meso-med. – z kwasem hialuronowym i i peptydami: spłyca i wygładza zmarszczki mimiczne twarzy, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny

Power VENUS Meso- fresh – wyrafinowana kompozycja witamin, Q10 i aminokwasów dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych. Idealny zabieg dla skóry dojrzałej. Bogaty kompleks składników odżywczych stymuluje bardzo intensywną regenerację skóry.

Power VENUS Meso- pure – zabieg spa chroniący i regenerujący skórę. Zawiera aminokwasy, wyciąg z soi oraz korzenia ignamy (yams roots). Pomaga zregenerować zmęczoną, matową i odwodnioną skórę. Odżywia oraz w widoczny sposób rozjaśnia koloryt skóry. Polecany dla skóry wrażliwej. Wellness dla Twojej skóry.

Zabiegi Power VENUS Meso Re-Vitalize nie niosą za sobą ryzyka powikłań w porównaniu z innymi zabiegami odmładzającymi. Tradycyjna mezoterapia (iniekcyjna) może powodować obrzęki, niekontrolowane rozprzestrzenianie się substancji w skórze oraz negatywnie wpływać na mięśnie i system nerwowy.

Meso Re- Vitalize Concept -umożliwia zastąpienie ryzykownych metod odmładzania skóry bezpieczną metodą, która pozwala wprowadzać w skórę, na określoną głębokość, większe cząstki substancji odżywczych. Mikroigły delikatnie otwierają warstwę ochronną skóry i pozwalają na swobodny przepływ substancji stymulujących metabolizm komórkowy Meso Re- Vitalize. Substancje aktywne wprowadzane są do warstwy rozrodczej skóry, pomiędzy naskórkiem (epidermis), a skórą właściwą (dermis), czyli tam gdzie najbardziej potrzebne, ponieważ warstwa rozrodcza odpowiada między innymi za produkcję nowych keratynocytów (komórek naskórka), które przemieszczają się ku powierzchni skóry. Zwalczaj zmarszczki tam, gdzie Ci najbardziej przeszkadzają Nie tylko zmarszczki na twarzy ( na czole, wokół oczu i ust) mogą być skutecznie wygładzone dzięki Power VENUS Meso Re-Vitalize Concept. Pomyśl także o swoim dekolcie! Lub odejmij sobie kilka lat wygładzając skórę swoich dłoni!

Wellness dla Twojej skóry.

Power VENUS Meso Re-Vitalize Concept jest naturalną, a nie medyczną terapią wzmacniającą metabolizm komórek skóry. Tworząc koncepcję Meso Re- Vitalize była brana za wzór natura. Rezultatem są substancje, które w naturalny sposób wspierają metabolizm komórkowy. Nie ma niebezpieczeństwa intoksyzacji (zatrucia) lub przedawkowania tak jak to jest możliwe w przypadku terapii toksyną botulinową.

Bez iniekcji. Nie musisz już bać się zastrzyków! Nie ma ryzyka uszkodzenia nerwów ani mięśni. Natomiast efekty mogą śmiało konkurować z rezultatami po głębokim ostrzykiwaniu.

Bez chirurgii plastycznej. Wiele kobiet i mężczyzn chcąc zachować lub poprawić swoją urodę, bierze pod uwagę wysokie ryzyko. Wszyscy chcielibyśmy być piękni i młodzi na zawsze. Dlatego opracowano zabiegi Power VENUS Meso Re-Vitalize bez ryzyka powikłań, jakie niosą ze sobą znieczulenia i narkoza. Osiągamy porównywalne efekty!

Bez znieczulenia. Czy droga do urody musi być bolesna? Oczywiście, nie! Możemy z dumą stwierdzić, że koncepcja Re-Vitalize jest alternatywą dla głębokich ostrzykiwań skóry oraz zabiegów chirurgii plastycznej. Zabiegi Meso Re-Vitalize nie wymagają znieczulenia.

Bez dnia wolnego od pracy. Inny ważny problem. Co powiedzieć swoim znajomym? Rodzinie? Zabiegi chirurgii plastycznej oraz tradycyjnej mezoterapii wymagają pewnego okresu rekonwalescencji. Często po zabiegu szukamy wymówki, aby móc nie pokazać się w pracy lub aby uniknąć spotkania ze znajomymi. Zabiegi Power VENUS Meso Re-Vitalize nie wymagają żadnych wymówek. Są krótkie i nie pozostawiają żadnych ran do wygojenia ani blizn. Po prostu wyglądasz młodziej! Po zabiegach Power VENUS Meso Re-Vitalize będziesz musiała tylko stawić czoło większej ilości komplementów na temat swojego młodego wyglądu.

Bez siniaków, bez opuchnięć, bez ran i bez blizn!

Galeria