Piercing medyczny BLOMDAHL

MEDYCZNE PRZEKŁUWANIE USZU, NOSA I PĘPKA- szwedzkie procedury już w Białołęce! Nie wybieraj tego co wszyscy! Zastanów się i wybierz to co najlepsze- nie ryzykuj- twoje ciało jest tego warte.

Przekłuwanie ciała jest działaniem, które podejmujemy, by upiększyć swój wygląd. Podejmując decyzję decydujemy się na wykonanie zabiegu medycznego.Firma BLOMDAHL skupia wszystkie swe działania, by przekłuwanie uszu, nosa i pępka oraz noszenie wspaniałych kolczyków dawało klientowi uczucie komfortu i bezpieczeństwa. Naturalnie, w naszej ofercie znajduje się wiele pięknych kolczyków, jednakże to, co najbardziej wyróżnia Blomdahl to priorytet działania którym jest medyczne bezpieczeństwo zabiegu.

Nigdy nie narażaj dzieci na wyroby zawierające nikiel. Plastik medyczny firmy BLOMDAHL to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.

JUŻ NIE TRZEBA SIĘ STRESOWAĆ DWA RAZY! PROPONUJEMY PRZEKŁUCIE OBYDWU USZU JEDNOCZEŚNIE!

Każda mama podtrzymująca na duchu córkę podczas zabiegu piercingu pamięta jak to jest z tym drugim uchem. Proponujemy przebijanie obydwu uszu jednocześnie. Podobno jest to dobre rozwiązanie nie tylko dla najmłodszych...

DLACZEGO BLOMDAHL JEST BEZPIECZNY

Kolczyki do przekłuwania uszu, nosa czy pępka umieszczone są się w jednorazowej kasecie z fabrycznym numerem sterylizacji

Kolczyk jest wstrzeliwany specjalnym, spełniającym medyczne standardy pistoletem. Cały proces wykonywany jest według ścisłych procedur minimalizujących zagrożenia infekcji. Po jednokrotnym zastosowaniu zużyta kaseta jest likwidowana.

ALERGY FREE !

Technologia minimalizująca ryzyko powstania alergii na nikiel. Rozwiązaniem są PLASTIKI MEDYCZNE oraz TYTAN

Dlaczego plastiki medyczne i tytan są tak ważne w walce z alergią?

Ponieważ wszystkie metale zawierają nikiel, przynajmniej w postaci domieszek, opracowano plastik medyczny – kolczyki służące przekłuwaniu z 0 (zero) % zawartością niklu. Dzięki temu, przy zastosowaniu plastiku medycznego nie istnieje możliwość rozwinięcia alergii na nikiel. Plastik medyczny jest szczególnie zalecany dla dzieci oraz osób dorosłych, które chcą mieć absolutną gwarancję, iż w czasie gojenia nie dojdzie u nich do powstania reakcji alergicznej na nikiel. Wystarczy, że alergia na nikiel objawi się raz, a pozostanie na całe życie. Dlatego należy wybrać kolczyki, które zostaną dopasowane do skóry, a nie odwrotnie. Blomdahl Caring Earrings są właśnie tym – bezpieczne dla skóry, klasyczne kolczyki opracowane w drodze konsultacji ze specjalistami dermatologii. Pozwól, aby wybrała twoja skóra!

Przekłuwaj uszy grubszymi kolczykami

Do przekłuwania stosujemy kolczyki o nieco grubszych sztyftach niż w zwykłych kolczykach. Dlaczego? Po wyjęciu kolczyka 6 tygodni od przekłucia, dziurka natychmiast się kurczy. Grubszy sztyft zapewnia dodatkowy margines bezpieczeństwa. Można z łatwością założyć zwykły kolczyk, nie narażając ścianek dziurki na podrażnienie i infekcję. Dlatego kolczyki do przekłuwania firmy BLOMDAHL mają nieco grubsze sztyfty niż zwykłe kolczyki.

Czuj się bezpiecznie!

BLOMDAHL medical to firma w całości szwedzka. Wszystkie wyroby i technologie są opracowywane i produkowane w Szwecji. Sprawowana jest pełna kontrola nad całym procesem produkcyjnym od projektu aż po dostawę. Wszystko dla bezpieczeństwa klienta. Katarzyna Koźmian jest Certyfikaowaną Specjalistką Medycznego Przekłuwania Ciała BLOMDAHL w zakresie przekłuwania uszu, nosa i pępka.

Galeria